15
feb.

Program Životný štýl

Základné informácie

Dňa 15. februára 2021 o 18:00 začína 3-mesačný Program Životný štýl úvodným stretnutím v priestoroch Elix Performance Center na ulici Bystrická 28 v Pezinku.
Tu sa presne dozviete čo vás čaká, ujasníme si všetky nejasnosti a odstránime všetky pochybnosti. Zoznámime sa s faktormi ovplyvňujúcimi naše zdravie (výživa, pohyb, stres, spánok, kozmetika, elektrosmog a mnohé ďalšie) a naučím vás správne si vyberať to najzdravšie, vyhýbať sa tomu najškodlivejšiemu a redukovať negatívny vplyv toho, bez čoho si nevieme predstaviť život.       Bližšie info tu.
Účasť na prvom stretnutí je nezáväzná a bez poplatkov. Vypočujete si čo vám ponúkam a až potom sa rozhodnete či sa programu zúčastníte.
Prihláste sa prosím prostredníctvom Kontaktného formulára a do správy napíšte kedy by ste chceli s Programom začať. Pri dostatočnom počte záujemcov sa Program Životný Štýl otvára začiatkom každého mesiaca.

 

Čo si so sebou priniesť

Na úvodné stretnutie si prineste len zápisník a pero. Vyplníte úvodný dotazník a zapíšete si, čo všetko budete v priebehu programu potrebovať. Dohodneme si termín začiatku programu a začneme aktívne meniť svoj život k lepšiemu. Teším sa na stretnutie s vami.

KEDY

Date:
15. februára 2021
Time:
18:00 - 19:00
Free

ĎALŠIE TERMÍNY

1. jún 2021

6. september 2021

7. január 2022

KDE

Teším sa na Vás

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.