1
mar.

Program redukcie hmotnosti

Základné informácie

Dňa 1. marca 2021 o 18:00 začína 3-mesačný Program redukcie hmotnosti úvodným stretnutím v priestoroch Elix Performance Center na ulici Bystrická 28 v Pezinku.
Tu sa presne dozviete čo vás čaká, ujasníme si všetky nejasnosti a odstránime všetky pochybnosti. Pri dodržaní základných inštrukcií môžete očakávať pozitívne výsledky nielen čo sa týka redukcie hmotnosti, ale aj celkového zdravotného stavu. Bližšie info tu.
Účasť na prvom stretnutí je nezáväzná a bez poplatkov. Vypočujete si čo vám ponúkam a až potom sa rozhodnete či sa programu zúčastníte.
Prihláste sa prosím prostredníctvom Kontaktného formulára a do správy napíšte kedy by ste chceli s Programom začať. Pri dostatočnom počte záujemcov sa Program redukcie hmotnosti otvára začiatkom každého mesiaca.

 

Čo si so sebou priniesť

Na úvodné stretnutie si prineste len zápisník a pero. Vyplníte úvodný dotazník a zapíšete si čo všetko budete v priebehu programu potrebovať. Až na druhom stretnutí urobíme základnú diagnostiku a merania (ženy bude merať žena a mužov muž). Termín upresníme na prvom stretnutí.

KEDY

Date:
1. marca 2021
Time:
18:00 - 18:45
Free

ĎALŠIE TERMÍNY

1. jún 2021

6. september 2021

7. január 2022

KDE

Teším sa na Vás

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.